olej, plátno
40 x 35,5 cmSignatura: sign. PD John 65
na rubu razítko a štítek ČFVU s popisem díla a štítky výstav, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: Galerie Platýz 1967, Galerie Moderna, Adriena Šimotová a Jiří John: Doteky, 2013, kat. č. 20, Muzeum Kampa, Jiří John: Na obzor, 2013-
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |