Aukce 70

54 |

Opticko-kinetický reliéf

Kód položky: 49465

objekt, kov, sklo, plast, dřevo

51 x 51 x 4 cm

Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu na štítku A. M. Dobeš 1968

na rubu štítek: restaurováno autorem v roce 2010, sign. M. Dobeš

Vyvolávací cena: 360 000 Kč

  • 52 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 53 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 55 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 56 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 57 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 58 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 59 | Jozef Jankovič
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 60 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 61 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 62 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 63 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 64 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč