Aukce 70

Opticko-kinetický reliéf

Kód položky: 49465

objekt, kov, sklo, plast, dřevo

51 x 51 x 4 cm

Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu na štítku A. M. Dobeš 1968

na rubu štítek: restaurováno autorem v roce 2010, sign. M. Dobeš

Vyvolávací cena: 360 000 Kč