Aukce 70

60 |

Objekt

Kód položky: 49492

80. léta 20. s

akryl, plátno / akryl, překližka

120 x 140 cm

Signatura: sign. nezjištěna

provenience: z majetku Ing. Arch. Martina Kotíka, syna autora (potvrzení přiloženo) popsáno: soupis díla Jana Kotíka, kat. č. 1817, str. 417.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč