Aukce 70

6 |

Návrh na mozaiku pro Zemskou banku v Praze

Kód položky: 49418

barevný pastel

14,5 x 25,5 cm (výřez)

Signatura: sign. PD monogram PJ

provenience: ze sbírky Ing. Semeráka, na rubu štítek sbírky, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 45 000 Kč