Aukce 70

117 |

Modrý orgasmus

Kód položky: 49428

kvaš, tuš, karton

44 x 29 cm

Signatura: sign. PD Saudek

provenience: získáno z autorské výstavy Káji Saudka, Zlín, 2000

Vyvolávací cena: 28 000 Kč