Aukce 70

117 |

Modrý orgasmus

Kód položky: 49428

kvaš, tuš, karton

44 x 29 cm

Signatura: sign. PD Saudek

provenience: získáno z autorské výstavy Káji Saudka, Zlín, 2000

Vyvolávací cena: 28 000 Kč

  • 115 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 116 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 118 | Josef Hlinomaz
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 119 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 120 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 121 | Rudolf Němec
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 122 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 123 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 124 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 125 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 126 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 42 000 Kč
  • 127 | Karel Vysušil
    Vyvolávací cena: 6 000 Kč