Aukce 70

13 |

Mladá Pařížanka

Kód položky: 49453

olej, dřevěná deska

41 x 32,5 cm

Signatura: sign. PD nečitelná

na rubu přípis Eberl 1940 a razítko výstavy: Galerie Moderna, 2018, kat. č. 24

Vyvolávací cena: 75 000 Kč