Aukce 70

22 |

ML (Vejce, Obraz, Rovnováha, MZ)

Kód položky: 49345

olej, plátno

140 x 70 cm

Signatura: sign. LN Šíma 1927, PD J. Šíma 1927

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D. Obraz byl mnohokrát vystavován a je reprodukován v řadě publikací.

Vyvolávací cena: 28 000 000 Kč