Aukce 70

29 |

Milenci u plotů

Kód položky: 49523

olej, masonit, kašírováno na dřevěné desce

68 x 43 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu desky razítko „Sbírka Marka Hlavici“, konzultováno: MUDr. Jan Vykoukal

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 27 | Josef Váchal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 28 | Antonín Pelc
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 30 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 31 | František Malý
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 32 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 340 000 Kč
  • 33 | Bohuslav Reynek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 34 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 35 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 37 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 38 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 39 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč