Aukce 70

44 |

Mechanické fantomy

Kód položky: 49468

tempera, olej, plátno

24,5 x 23,5 cm

Signatura: sign. LD monogram VT 65

provenience: z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 45 000 Kč