Aukce 70

1 |
Autor neurčen

Lucrezia Borgia

Kód položky: 49353

olej, dřevěná deska

67 x 51 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu etikety galerie Landesgalerie Sachsen-Anhalt a Wigenthum St. Hoheit des Herzogs v. Anhalt s č. 39

Vyvolávací cena: 420 000 Kč

  • 2 | Alois Kirnig
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 3 | Julius Mařák
    Vyvolávací cena: 270 000 Kč
  • 4 | Julius Mařák
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 5 | Alfons Mucha
    Vyvolávací cena: 1 800 000 Kč
  • 6 | Jan Preisler
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 7 | Jan Malý
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 8 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 9 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 10 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 11 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 12 | Oldřich Blažíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 13 | František Zdeněk Eberl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč