Aukce 70

1 |
Autor neurčen
Lucrezia Borgia

Kód položky: 49353

olej, dřevěná deska

67 x 51 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu etikety galerie Landesgalerie Sachsen-Anhalt a Wigenthum St. Hoheit des Herzogs v. Anhalt s č. 39

Vyvolávací cena: 420 000 Kč