Aukce 70

Lodě v dešti

Kód položky: 49396

olej, malířská lepenka

30 x 37 cm

Signatura: sign. PN monogram P. K.

na rubu štítek: majetek Prav. Kotíka, autorský štítek s č. 8/36, název díla v soupisu díla č. 350.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč