Aukce 70

Letní večer

Kód položky: 49348

olej, plátno

100 x 150 cm

Signatura: sign. PD F. Malý 73

na rubu autorský štítek s popisem díla, provenience: z majetku rodiny autora, vystaveno: František Malý, Dům umění města Brna, Horácká galerie výtvarného umění Nové Město na Moravě, 1976, reprodukováno v katalogu, obr. č. 81.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč