Aukce 70

31 |

Letní večer

Kód položky: 49348

olej, plátno

100 x 150 cm

Signatura: sign. PD F. Malý 73

na rubu autorský štítek s popisem díla, provenience: z majetku rodiny autora, vystaveno: František Malý, Dům umění města Brna, Horácká galerie výtvarného umění Nové Město na Moravě, 1976, reprodukováno v katalogu, obr. č. 81.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 29 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 30 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 32 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 340 000 Kč
  • 33 | Bohuslav Reynek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 34 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 35 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 37 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 38 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 39 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 41 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč