olej, plátno
100 x 150 cmSignatura: sign. PD F. Malý 73
na rubu autorský štítek s popisem díla, provenience: z majetku rodiny autora, vystaveno: František Malý, Dům umění města Brna, Horácká galerie výtvarného umění Nové Město na Moravě, 1976, reprodukováno v katalogu, obr. č. 81.
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |