Aukce 70

121 |

Letní restaurace

Kód položky: 49349

olej, sprejové barvy, plátno

110 x 145 cm

Signatura: sign. na rubu Rudolf Němec 1977

na rubu na blindrámu popis díla autorem, na rubu malba

Vyvolávací cena: 120 000 Kč