Aukce 70

14 |

Lesní zátiší

Kód položky: 49374

olej, plátno

56 x 47 cm

Signatura: sign. LD J. Ullmann

pravost potvrdila: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 90 000 Kč