Aukce 70

3 |

Les

Kód položky: 49387

olej, plátno na dřevěné desce

41 x 31 cm

Signatura: sign. PD J. Mařák

odborná expertiza: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová, restaurátorská zpráva Igor Fogaš

Vyvolávací cena: 270 000 Kč

  • 1 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 2 | Alois Kirnig
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 4 | Julius Mařák
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 5 | Alfons Mucha
    Vyvolávací cena: 1 800 000 Kč
  • 6 | Jan Preisler
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 7 | Jan Malý
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 8 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 9 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 10 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 11 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 12 | Oldřich Blažíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 13 | František Zdeněk Eberl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč