Aukce 70

Les

Kód položky: 49387

olej, plátno na dřevěné desce

41 x 31 cm

Signatura: sign. PD J. Mařák

odborná expertiza: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová, restaurátorská zpráva Igor Fogaš

Vyvolávací cena: 270 000 Kč