Aukce 70

10 |

Lapad (Dalmácie)

Kód položky: 49449

olej, plátno

70 x 60 cm

Signatura: sign. PD Slavíček 1923

PD autorem název díla - Lapad, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč