Aukce 70

37 |

Krajina s růžovým vejcem

Kód položky: 49361

olej, plátno

114 x 195 cm

Signatura: sign. PD Ota Janeček 86

na rubu autorský štítek: Ota Janeček kat. č. 2192, na rubu na blind rámu název a datace

Vyvolávací cena: 320 000 Kč

  • 35 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 38 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 39 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 41 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 42 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 330 000 Kč
  • 43 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 44 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 45 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 46 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 47 | Miloš Urbásek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč