Aukce 70

96 |

Krajina s lávkou

Kód položky: 49391

olej, dřevěná deska

39 x 51,5 cm

Signatura: sign. PD Lev 32, na rubu Lev Šimák

na rubu štítky výstav: Vystaveno na výstavě Umělecké besedy v Obecním domě, 1933 - 1934, kat. č. 91, Vystaveno na výstavě Umělecké besedy, Slovanský ostrov, 1948, kat. č. 49.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč