Aukce 70

86 |

Krajina

Kód položky: 49373

olej, lepenka

45,5 x 63 cm

Signatura: sign. LD J. Ullmann

pravost potvrdila: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 45 000 Kč