Aukce 70

173 |

Konkrétní figurace

Kód položky: 49514

olej, plátno

100 x 120 cm

Signatura: sign. PD Smetana 92, na rubu Jan Smetana

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 100 000 Kč