Aukce 70

Kelníky u Uherského Brodu

Kód položky: 49369

olej, plátno

40 x 46 cm

Signatura: sign. PD Al. Kalvoda

na rubu na blindrámu autorský štítek s popisem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč