Aukce 70

114 |

Jehlan

Kód položky: 49423

akvarel, tuš

23 x 15 cm (výřez)

Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 82, 2. 10.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

  • 112 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 113 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 6 000 Kč
  • 115 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 116 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 117 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 118 | Josef Hlinomaz
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 119 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 120 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 121 | Rudolf Němec
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 122 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 123 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 124 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč