Aukce 70

149 |

Jarní večer II

Kód položky: 49457

olej, sololit

88,5 x 62,5 cm

Signatura: sign. PN Bělocvětov 67

na rubu název díla autorem vystaveno: Galerie u prstenu

Vyvolávací cena: 80 000 Kč