Aukce 70

199 |

Hlava rozřezaná na 13 částí

Kód položky: 49542

kombinovaná technika, olej, tempera, karton

60 x 42 cm

Signatura: sign. UD Jankovič 73

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

  • 197 | Rudolf Fila
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 198 | Rudolf Fila
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 200 | Jozef Jankovič
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 201 | Juraj Meliš
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč