Aukce 70

30 |

Fantastický ostrov (Mořský had)

Kód položky: 49463

olej, překližka

13,5 x 19,5 cm

Signatura: sign. LD Kamil Lhoták

uvedeno v soupisu díla Kamila Lhotáka, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., reprodukováno: Skupina 42, E. Petrová, Akropolis 1998, str. 76, č. 91. vystaveno: Skupina 42, Galerie Vltavín, Praha, Skupina 42 Moravská galerie v Brně, 1999.

Vyvolávací cena: 450 000 Kč

  • 28 | Antonín Pelc
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 29 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 31 | František Malý
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 32 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 340 000 Kč
  • 33 | Bohuslav Reynek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 34 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 35 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 37 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 38 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 39 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč