Aukce 70

Dívka na posteli

Kód položky: 49470

1902

olej, plátno

37,5 x 28,5 cm

Signatura: sign. PD Kupka, na rubu 2 x autorské razítko

odborná expertiza Pierre Brulle vystaveno: Galerie Moderna duben - květen 2018

Vyvolávací cena: 950 000 Kč