Aukce 70

171 |

Čičmany

Kód položky: 49382

olej, sololit

41 x 54 cm

Signatura: sign. PD F. Gross

na rubu štítek výstavy: Galerie Dolmen a razítko z výstavy Galerie Moderna, 2017

Vyvolávací cena: 55 000 Kč