Aukce 70

27 |

Chrámová hudba

Kód položky: 49479

akvarel, pastel, tuš, papír

69 x 50,5 cm

Signatura: sign. PD J. Váchal 45

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 25 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 26 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 28 | Antonín Pelc
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 29 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 30 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 31 | František Malý
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 32 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 340 000 Kč
  • 33 | Bohuslav Reynek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 34 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 35 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 37 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč