Aukce 70

32 |

Chlapec s moučným fantomem

Kód položky: 49496

1952

olej, tempera, plátno

121 x 93 cm

Signatura: sign. PN Bělocvětov 52

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 340 000 Kč

  • 30 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 31 | František Malý
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 33 | Bohuslav Reynek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 34 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 35 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 37 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 38 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 39 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 41 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 42 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 330 000 Kč