Aukce 70

83 |

Chalupa v zimě

Kód položky: 49370

olej, lepenka

36,5 x 50 cm

Signatura: sign. LD Kaván

pravost potvrdila: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 28 000 Kč