Aukce 70

95 |

Český motiv

Kód položky: 49474

olej, malířská lepenka

26 x 35 cm

Signatura: sign. PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček 1969

na rubu dvě autorská razítka a popis díla autorem

Vyvolávací cena: 38 000 Kč