Aukce 70

56 |

Bez názvu

Kód položky: 49516

1988/89

olej, plátno

50 x 50 cm

Signatura: sign. UD Boštík

provenience: zakoupeno z ateliéru autora v roce 1989, aukce Christies, 5. červen 2013, soukromá sbírka Švýcarsko

Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč