Aukce 70

56 |

Bez názvu

Kód položky: 49516

1988/89

olej, plátno

50 x 50 cm

Signatura: sign. UD Boštík

provenience: zakoupeno z ateliéru autora v roce 1989, aukce Christies, 5. červen 2013, soukromá sbírka Švýcarsko

Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč

  • 54 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 360 000 Kč
  • 55 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 57 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 58 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 59 | Jozef Jankovič
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 60 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 61 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 62 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 63 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 64 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč
  • 65 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 66 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč