Aukce 70

163 |

Bez názvu

Kód položky: 49415

kombinovaná technika, akvarel, pastel

70 x 100 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 65 000 Kč