Aukce 70

53 |

Bez názvu

Kód položky: 49404

kombinovaná technika, akvarel, tempera, tuš

44 x 31,5 cm

Signatura: sign. UD K. Malich 62

Vyvolávací cena: 30 000 Kč

  • 51 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 230 000 Kč
  • 52 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 54 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 360 000 Kč
  • 55 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 56 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 57 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 58 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 59 | Jozef Jankovič
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 60 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 61 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 62 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 63 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč