Aukce 70

76 |

Bez názvu

Kód položky: 49362

2007

kombinovaná technika, olej, papír

61 x 44 cm

Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 16. 9. 07

Vyvolávací cena: 75 000 Kč