Aukce 70

165 |

Bez názvu

Kód položky: 49486

prořezávaná koláž, voskový papír, plátno, dřevěná d

120 x 90 cm

Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 75

provenience: Galerie Semiha Huber, Zurich, Švýcarsko

Vyvolávací cena: 120 000 Kč