Aukce 70

46 |

Bez názvu

Kód položky: 49525

olej, tempera, písky na kartonu

52,5 x 36,5 cm

Signatura: sign. UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček

přiložen autorský certifikát

Vyvolávací cena: 80 000 Kč