Aukce 70

46 |

Bez názvu

Kód položky: 49525

olej, tempera, písky na kartonu

52,5 x 36,5 cm

Signatura: sign. UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček

přiložen autorský certifikát

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 44 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 45 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 47 | Miloš Urbásek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 48 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
  • 49 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 50 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 51 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 230 000 Kč
  • 52 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 53 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 54 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 360 000 Kč
  • 55 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 56 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč