Aukce 70

119 |

Barborky z Podzámčí

Kód položky: 49467

kombinovaná technika, olej, písky, koláž, plátno

40 x 30 cm

Signatura: sign. LD J. Jíra 91, na rubu J. Jíra 91

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 48 000 Kč

  • 117 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 118 | Josef Hlinomaz
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 120 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 121 | Rudolf Němec
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 122 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 123 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 124 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 125 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 126 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 42 000 Kč
  • 127 | Karel Vysušil
    Vyvolávací cena: 6 000 Kč
  • 128 | Jitka Kolínská
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 129 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč