Aukce 70

119 |

Barborky z Podzámčí

Kód položky: 49467

kombinovaná technika, olej, písky, koláž, plátno

40 x 30 cm

Signatura: sign. LD J. Jíra 91, na rubu J. Jíra 91

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 48 000 Kč