Aukce 70

101 |

Akt s modrým pozadím (Dívka z Provence)

Kód položky: 49494

olej, plátno

145,5 x 97 cm

Signatura: sign. LD K. Holan

provenience: z majetku rodiny autora (certifikát přiložený)

Vyvolávací cena: 70 000 Kč