Aukce 69

Zelené Irsko

Kód položky: 48322

kombinovaná technika, koláž, barvené plátno na lepe

28 x 42,5 cm

Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 61

na rubu razítko a část štítku ČFVU s popisem díla

Vyvolávací cena: 320 000 Kč