Aukce 69

56 |

Z cyklu Hynku, Viléme, Jarmilo

Kód položky: 48296

plastika, vrstvené olovo, modře tónováno, zlaceno

v. 71 cm

Signatura: sign. zezadu na plintě O. Zoubek

Vyvolávací cena: 85 000 Kč