Aukce 69

63 |

Ve žluté

Kód položky: 48302

akryl, email, plátno

135 x 93 cm

Signatura: sign. na rubu monogram NR 83, na blindrámu Rudolf Němec 1983

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč