Aukce 69

41 |

Variamobilní princip s elementem L

Kód položky: 48337

1965-1970

akryl, plátno

70 x 70 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 220 000 Kč