Aukce 69

68 |

Uprostřed vod

Kód položky: 48278

2003 - 2017

olej, akryl, koláž, fotografie, plátno

150 x 150 cm

Signatura: sign. na rubu Jiří David 2003

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 460 000 Kč