Aukce 69

16 |

Studie II.

Kód položky: 48309

olej, acronex, plavené křídy, pryskyřice, plátno

60 x 39 cm

Signatura: sign. LN R. Zörner 67, na rubu Zörner R. 1968

na rubu název díla autorem, na blindrámu autorský štítek s popisem

Vyvolávací cena: 28 000 Kč