Aukce 69

22 |

Stopy

Kód položky: 48307

kombinovaná technika, olej, lepenka

51 x 44,5 cm

Signatura: sign. na rubu R. Kratina 64

na rubu autorský štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 90 000 Kč