Aukce 69

39 |

Silueta

Kód položky: 48317

plastika, kombinovaná technika, asambláž, plátno,

130 x 145 x 25 cm

Signatura: sign. na rubu F. Kyncl 1977

na rubu štítek Galerie Denise René Hans Mayer

Vyvolávací cena: 120 000 Kč