Aukce 69

2 |

Pražský triptych

Kód položky: 48283

1989 / 1990

olej, koláž, textil, plátno

40 x 140 cm

Signatura: sign. 3 x PD J. Jíra 89, na rubu 1 x J. Jíra 90

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 1 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 3 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 4 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 5 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 6 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 7 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 8 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 9 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 10 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 11 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 12 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 13 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč