Aukce 69

8 |

Portrét pana S. (Josef Sudek v ateliéru)

Kód položky: 48268

1952 - 1953

vaječná tempera, plátno

130 x 89 cm

Signatura: sign. LN Bělocvětov 52 - 53

původní výstavní rám. reprodukováno: Andrej Bělocvětov I. Obrazy, Klatovy, Plzeň, Týnec, 2008, str. 27, Bělocvětov - Hudba absolutna, 2016, str. 53, vystavováno

Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč

  • 6 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 7 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 9 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 10 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 11 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 12 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 13 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 14 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 15 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 16 | Rudolf Zörner
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 17 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 18 | Vladimír Novák
    Vyvolávací cena: 42 000 Kč